O Gladem Cakes

Gladem Cakes to studio torów artystycznych, które powstało z pasji do cukiernictwa. W naszej pracowni powstają wypieki, których smak zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Przygotowujemy prawdziwe domowe wypieki. Bazujemy na krajowych produktach najwyższej jakości- prawdziwe masło, wiejskie jajka, świeże owoce. Nasze wypieki powstają z najwyższą dbałością o szczegóły. Elastycznie dopasowujemy się do klienta. Posiadamy także lokal, w którym w miłej atmosferze mogą Państwo wypić kawę oraz umilić sobie czas rozkoszując się wspaniałymi wypiekami serwowanymi na miejscu.

Zespół Gladem Cakes

Gladem Cakes ma na celu zapewnienie wyjątkowej i przyjaznej atmosfery dla kreatywnych miłośników sztuki cukierniczej, którzy są zaangażowani w to, co najlepsze w pieczeniu / projektowaniu ciast i obsłudze klienta!

Nasza Misja

Pragniemy zapewnić naszym Klientom wypieki najwyższej jakości oraz chcemy, aby nasze słodkie arcydzieła były wspaniałym dopełnieniem podczas każdej uroczystości.

Nasza wizja

Naszą wizją jest stworzenie unikatowego miejsca w bardzo konkurencyjnej branży jaką jest cukiernictwo. Z pomocą naszego zespołu chcielibyśmy wyznaczać nowe trendy w cukiernictwie , aby w przyszłości móc zwiększyć ilość naszych placówek.

Loved by

Przyjdź i pozwól nam osłodzić Twój dzień !

Zamów swój wymarzony tort!